Wiadomości

Ukrył się w łóżku, aby nie trafić za kratki

Data publikacji 06.02.2023

Policjanci z Posterunku Policji w Tuchomiu zatrzymali 32-latka, poszukiwanego do odbycia zasądzonego wyroku. Chwilę wcześniej matka mężczyzny, przekonywała funkcjonariuszy, że jej syna nie ma w domu. Jak się okazało schował się on przed mundurowymi w schowku na pościel jednego z łóżek. Został zatrzymany i trafi na ponad 8 miesięcy do zakładu karnego.

Funkcjonariusze z tuchomskiego posterunku pojechali do mieszkania, w którym miał ukrywać się 32-latek, poszukiwany za przestępstwa nie alimentacji i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Pod ustalonym adresem mundurowi zapukali do drzwi, a te otworzyła im matka mężczyzny. Zapewniała ona, że jej syn był w mieszkaniu, lecz przed chwilą wyszedł.
Policjanci nie dali wiary kobiecie, też z tego powodu, że wcześniej słyszeli męski głos dobiegający zza drzwi. Postanowili sprawdzić każdy kąt mieszkania. Okazało się, że mieli rację, a poszukiwany był na miejscu skryty w jednym z łóżek w schowku na pościel. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Już wkrótce trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę ponad 8 miesięcy pozbawienia wolności.

  • policjant z zatrzymanym mężczyzną
Powrót na górę strony