Wiadomości

Policjanci z Oksywia rozdawali w swoim rejonie świąteczne prezenty dla dzieci

Data publikacji 20.12.2022

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy zasiadamy przy wigilijnym stole z najbliższymi. Wszystkie dzieci czekają na ten najważniejszy moment – na prezenty, które czekają na nie pod choinką. Policjanci z Oksywia z myślą o najmłodszych zorganizowali zbiórkę pieniędzy, aby kupić prezenty dzieciom ze swojego rejonu.

Klimat Świąt Bożego Narodzenia udziela się każdemu z nas, najbardziej jednak dzieciom. To właśnie one z utęsknieniem czekają na ten dzień, bo każde dziecko wie, że pod choinką będą czekać na nie prezenty. Policjanci z Oksywia postanowili zaskoczyć dzieciaki ze swojego rejonu i przekazali im upominki z okazji zbliżających się świąt.

Inicjatorami pomysłu był dzielnicowy oraz policjantka zajmująca się sprawami nieletnich, którzy zebrali pieniądze i kupili słodycze oraz zabawki. Najpierw jednak zostawili w rejonie informację o tym, że na ich osiedlu będzie czekała na najmłodszych niespodzianka. Dzieciaki bardzo się ucieszyły, że ogłoszenie było prawdziwe i otrzymały prezenty od „niebieskich Mikołajów”. Funkcjonariusze podczas spotkania rozdawali elementy odblaskowe i mówili o bezpieczeństwie w trakcie zabaw zimowych.

Na koniec mundurowi życzyli dzieciom zdrowych i spokojnych świąt oraz wymarzonych prezentów pod choinką.

  • policjanci przygotowali prezenty w Oksywiu
  • policjanci przygotowali prezenty w Oksywiu
  • policjanci przygotowali prezenty w Oksywiu
Powrót na górę strony