Wiadomości

35-latek odpowie za udział w obrocie narkotykami, policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma amfetaminy.

Data publikacji 04.10.2022

Kryminalni z Wejherowa i Rumi oraz policjanci prewencji z Redy zatrzymali 35-latka w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. W czasie pracy nad sprawą okazało się, że zatrzymany mężczyzna uczestniczył w obrocie narkotykami. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli ponad 1600 gramów amfetaminy, która została zabezpieczona i przekazana do badań przez biegłego specjalistę. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Kilka dni temu kryminalni Wejherowa i Rumi oraz policjanci prewencji z Redy zatrzymali 35-letniego mężczyznę w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 1, 5 kilograma amfetaminy, która została zabezpieczona do badań przez biegłego specjalistę. Podczas pracy nad sprawą policjanci ustalili, że mężczyzna uczestniczył w obrocie znaczną ilością narkotyków. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Mundurowi zabezpieczyli także laminarkę oraz wagę elektroniczną. W niedzielę sąd tymczasowo aresztował mężczyznę.

35-latek został przewieziony do aresztu śledczego, w którym spędzi najbliższe 3 miesiące.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii za przestępstwo uczestnictwa w obrocie znaczną ilością narkotyków grozi kara od 2 do 12 lat.

Powrót na górę strony