Wiadomości

Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy w lokalu z kebabem ukradli baklave. Wyszli z lokalu zniszczyli trzy samochody, a podczas interwencji znieważyli zatrzymujących ich policjantów.

Data publikacji 19.09.2022

W piątek policyjni wywiadowcy z Tczewa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli w lokalu z kebabem baklave, a gdy wyszli z budynku, zniszczyli trzy samochody. Podczas interwencji jeden z nich znieważył funkcjonariuszy, a przy innym policjanci znaleźli narkotyki. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

16 września br. wywiadowcy z Komendy Powiatowej w Tczewie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 17,18 i 21 lat, którzy ukradli baklave o wartości 150 złotych z lokalu z kebabem w Tczewie. Mężczyźni po opuszczeniu budynku zniszczyli 3 samochody zaparkowane na pobliskim parkingu. 21-latek dodatkowo odpowie za znieważenie funkcjonariuszy podczas interwencji. Odpowiedzialności karnej nie uniknie także 18-latek, przy którym mundurowi znaleźli i zabezpieczyli narkotyki, za których posiadanie grozi do 3 lata pozbawienia wolności. Tester wykazał, że zabezpieczone środki to marihuana.

W ubiegły piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Powrót na górę strony