Wiadomości

Kryminalni przejęli prawie 3 kg narkotyków

Data publikacji 12.09.2022

Bytowscy kryminalni zatrzymali 32-latka podejrzewanego o usiłowanie wprowadzenia na rynek sporej ilości narkotyków. W pomieszczeniach, które użytkował, policjanci znaleźli m.in. marihuanę i amfetaminę o łącznej wadze prawie 3 kg. Sąd zastosował wobec zatrzymanego 3 miesięczny areszt. Mieszkańcowi powiatu bytowskiego grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Bytowscy funkcjonariusze, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, po raz kolejny dowiedli swojej skuteczności. Ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego może ukrywać znaczne ilości narkotyków. W czasie przeszukania pomieszczeń gospodarczych, które mężczyzna użytkował, kryminalni znaleźli zapakowane w hermetyczne torby i pudełka różne substancje. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli puste torebki z zapięciem strunowym oraz wagę. Dzięki działaniom bytowskich kryminalnych na rynek nie trafią znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, w tym amfetamina, marihuana i tabletki MDMA. Łączna waga zabezpieczonych przez nich narkotyków to prawie 3 kg.

Zatrzymany 32-latek usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego tymczasowego aresztowania. Za przestępstwo wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony