Wiadomości

Narkotyki w kieszeni spodni i pod materacem, 26-latek usłyszał zarzuty.

Data publikacji 08.09.2022

Kryminalni z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali 26-letniego obywatela Białorusi, który miał narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli część środków odurzających w kieszeni spodni mężczyzny, natomiast kolejne porcje zabezpieczyli w mieszkaniu podejrzanego. Wczoraj 26-latek usłyszał zarzuty za posiadanie ponad 30 porcji różnego rodzaju narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu zdobyli informacje o tym, że 26-latek może mieć przy sobie narkotyki. We wtorek po południu funkcjonariusze wylegitymowali tego mężczyznę, na terenie jednego z gdańskich hosteli. Podczas przeszukania obywatela Białorusi, w kieszeni jego spodni kryminalni znaleźli i zabezpieczyli pojemnik na soczewki, woreczek strunowy i foliowe zawiniątka, w których były amfetamina i marihuana.

 Następnie funkcjonariusze weszli do mieszkania mężczyzny, gdzie pod materacem znaleźli kolejne zawiniątka foliowe z narkotykami. 26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone substancje zostały przekazane biegłemu, który w opinii określił, że policjanci zabezpieczyli ponad 30 porcji takich narkotyków jak marihuana, amfetamina i heroina. Wczoraj 26-latek usłyszał zarzuty karne w tej sprawie.

 Za posiadanie narkotyków, grozi do 3 lat więzienia.

Powrót na górę strony