Wiadomości

Słupscy kryminalni zatrzymali sprawców rozboju

Data publikacji 07.09.2022

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w ubiegłą sobotę zaatakowali 19-latka, pobili go, a następnie ukradli jego zegarek. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który został pobity w rejonie dworca kolejowego, a sprawcy ukradli jego zegarek. Na miejsce od razu pojechali funkcjonariusze, którzy ustalili, że dwóch mężczyzn zaatakowało 19-latka, bili go pięściami i dusili, ukradli zegarek, a następnie uciekli.

Mundurowi dokładnie sprawdzili rejon dzięki czemu zebrali szereg szczegółowych informacji, na podstawie których ustalili tożsamość osób mogących mieć związek z tą sprawą. W poniedziałek rano kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 37 lat. Obaj zostali przewiezieni na komendę, gdzie zostali przesłuchani.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju, za co grozi kara od 2 do 12 więzienia, a sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na okres 1 miesiąca.

Powrót na górę strony