Wiadomości

Policjanci zatrzymali 18-latka, u którego w mieszkaniu znaleźli pół tysiąca porcji amfetaminy

Data publikacji 22.08.2022

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Mundurowi podczas kontroli znaleźli w bluzie mężczyzny marihuanę, a podczas przeszukania jego domu 500 porcji amfetaminy. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 23-latka dozór policyjny.

W nocy 18 sierpnia br. o godzinie 1.30 funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie na jednej z ulic Kościerzyny zauważyli młodego mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się bardzo nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili to sprawdzić, podczas kontroli u mężczyzny znaleźli w bluzie marihuanę. Zatrzymany 23-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kościerskiego, trafił do policyjnego aresztu. Śledczy podczas przeszukania domu mężczyzny zabezpieczyli 500 porcji amfetaminy.

Mundurowi przedstawili mu zarzut  posiadania znacznej ilości narkotyków, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 23-latka dozór policyjny.

Powrót na górę strony