Wiadomości

Dozór policyjny za ugodzenie nożem 19-letniego kolegi oraz posiadanie narkotyków

Data publikacji 18.08.2022

13 sierpnia br. około godziny 2 w nocy policjanci z tczewskiej komendy zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem w nogę 19-latka przez swojego kolegę, który tuż po zdarzeniu uciekł. Po dwóch dniach stróże prawa zatrzymali podejrzewanego o ugodzenie, który ponadto miał przy sobie narkotyki. 19-letni mieszkaniec Tczewa został doprowadzony wczoraj do miejscowej prokuratury, gdzie usłyszał w tej sprawie zarzuty. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

13 sierpnia br. około godziny 2 w nocy policjanci z tczewskiej komendy zostali powiadomieni o ugodzeniu nożem w nogę 19-latka przez swojego kolegę, który tuż po zdarzeniu uciekł. Mundurowi na miejscu ustalili, że pomiędzy kolegami w wieku 19 lat doszło do kłótni, w efekcie czego jeden z nich ugodził nożem w nogę drugiego, po czym uciekł. Po dwóch dniach tj. 15 sierpnia br. 19-letni mieszkaniec Tczewa został zatrzymany na dworcu kolejowym. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
 
Wczoraj mundurowi doprowadzili 19-latka do miejscowej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.
Powrót na górę strony