Wiadomości

Policjanci promowali bezpieczne zachowanie podczas wypoczynku letniego w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Data publikacji 27.06.2022

W sobotę w Centrum Handlowym Morena policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wspólnie z funkcjonariuszami Komisariatu Policji VIII w Gdańsku brali udział w evencie promującym bezpieczeństwo podczas wakacji.

W sobotę 25 czerwca w Centrum Handlowym Morena policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji VIII w Gdańsku brali udział w evencie promującym bezpieczeństwo podczas wakacji. W trakcie wydarzenia na stoisku profilaktycznym pomorskiej Policji funkcjonariusze w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” propagowali bezpieczne zachowania podczas wypoczynku letniego, w tym zasady bezpiecznej kąpieli oraz bezpiecznego uprawiania sportów wodnych. Równocześnie policjanci rozpowszechniali materiały edukacyjne promujące przedmiotową akcję, ufundowane przez partnera projektu Fundację PZU, jak również  zachęcali dzieci i młodzież  do udziału

w konkursie plastyczno – filmowym pn. „Artystyczny przeWODNIK”, promującym bezpieczne przebywanie nad wodą oraz zdrowy, aktywny tryb życia.

Powrót na górę strony