Wiadomości

Kryminalni znaleźli i zabezpieczyli blisko 2,5 kg amfetaminy.

Data publikacji 20.05.2022

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 32-latka, mieszkańca powiatu kościerskiego, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu narkotyków i ich posiadania. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli 2,5 kg amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

W minioną środę funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu ukrywał znaczną ilość narkotyków. Wcześniej realizowana praca policjantów kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania środków psychoaktywnych i substancji odurzających. Kryminalni znaleźli i zabezpieczyli blisko 2,5 kg amfetaminy, które 32-latek schował w szafie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W związku z wprowadzaniem do obrotu i posiadanie znacznej ilości narkotyków 32-latek usłyszał zarzuty. Wczoraj Sąd Rejonowy w Kościerzynie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

  • policjant i zatrzymany
Powrót na górę strony