Wiadomości

Dwa i pół roku odsiadki

Data publikacji 03.03.2022

Gdańscy policjanci zatrzymali 36-latka poszukiwanego w celu odbycia kary dwóch i pół roku więzienia. Mężczyzna próbował się ukryć, stanął za przeszklonymi drzwiami i był przekonany, że policjanci go nie zauważą. Teraz najbliższe 36 miesięcy i 15 dni spędzi w zakładzie karnym.

Kryminalni z komisariatu z Osowej zajmowali się poszukiwaniami 36-letniego gdańszczanina. Mężczyzna został skazany przez sąd na karę 36 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe. Dodatkowo ciążyła na nim grzywna, której płacenia unikał i sąd zamienił ją na karę zastępczą 15 dni aresztu. Mężczyzna wiedział, że jest poszukiwany i dla tego się ukrywał.

Kryminalni podczas swojej pracy zdobyli informacje, że poszukiwany przebywa w jednym z mieszkań w dzielnicy Kokoszki. Wczoraj tuż po godz. 18.00 policjanci zapukali do drzwi mieszkania, w którym przebywał. Weszli do środka, a podczas rozmowy z domownikami zauważyli, że ktoś schował się za przeszklonymi drzwiami wewnętrznymi. Mężczyzna był zaskoczony wizytą kryminalnych i w panice schował się za drzwiami, w nadziei, że nie zostanie zauważony. Policjanci zatrzymali 36-latka i doprowadzili go do komisariatu.

Jeszcze dziś zostanie doprowadzony do aresztu w celu odbycia kary pozbawienie wolności w wymiarze 36 miesięcy i 15 dni.

Powrót na górę strony