Wiadomości

Policjanci zatrzymali 28-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków, mężczyzna był także poszukiwany i najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Data publikacji 22.02.2022

Kilka dni temu policjanci z wejherowskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna był również poszukiwany i teraz najbliższe ponad 2 lata spędzi w więzieniu. 28- latek usłyszał zarzuty, za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości mężczyznę, którego ponadto podejrzewali o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W trakcie zatrzymania 28-latka, podczas przeszukania jego odzieży potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy, ponieważ w kieszeniach jego kurtki znaleźli woreczki z różnymi substancjami oraz suszem roślinnym. Po zbadaniu tych substancji testerem do wykrywania narkotyków okazało się, że była to amfetamina o wadze ponad 180 gramów oraz marihuana o wadze prawie 20 gramów. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do badań przez biegłego specjalistę, a 28-latek został doprowadzony do wejherowskiej komendy.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi ponad 2 lata.

  • zabezpieczone środki odurzające
Powrót na górę strony