Wiadomości

Był poszukiwany listem gończym. Ukrył się w szafie

Data publikacji 18.02.2022

Kryminalni ustalili miejsce pobytu 29-letniego przestępcy, poszukiwanego listem gończym i zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Lęborka. Mężczyzna, skazany na karę roku i pięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe, przez kilka miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci znaleźli go w … szafie.

29-letni lęborczanin przez kilka miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Gdyni wydał za nim list gończy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary roku i pięciu miesięcy za przestępstwa narkotykowe.

Lęborscy kryminalni, na podstawie własnej pracy operacyjnej ustalili, że poszukiwany może przebywać w jednym z mieszkań na terenie miasta. Gdy weszli do środka, w żadnym z pomieszczeń 29-latka nie było widać, ale to nie zmyliło policjantów. Dokładne przeszukanie lokalu skutkowało odnalezieniem ukrywającego się przestępcy w … szafie.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do lęborskiej komendy. Dziś ostanie odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi siedemnaście miesięcy.

Od początku tego roku lęborscy policjanci ujawnili na terenie powiatu łącznie 37 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzięki temu wielu przestępców nie uniknęło odpowiedzialności za swoje czyny i trafiło za kratki.

  • policjant i zatrzymany
  • policjant i zatrzymany
Powrót na górę strony