Wiadomości

Zatrzymani czterej sprawcy pobicia, po tym, jak zostawili dwóch mężczyzn na śniegu w bieliźnie

Data publikacji 10.01.2022

W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie, że w gminie Parchowo po polu chodzą dwaj mężczyźni ubrani tylko w bieliznę. Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że trzech mężczyzn zostało pobitych, a następnie grupa mężczyzn wymusiła na dwóch z nich zdjęcie całej odzieży. Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców gminy Parchowo i trafili oni do policyjnego aresztu. Za pobicie oraz stosowanie przemocy wobec osoby lub groźby w celu zmuszenia osoby do określonego zachowania grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Dyżurny bytowskiej komendy w sobotę przed godziną 14 otrzymał zgłoszenie, o tym,  że po polu w gminie Parchowo chodzi dwóch mężczyzn ubranych tylko w samą bieliznę. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce interwencji, ustalili, że między grupą mężczyzn doszło do nieporozumienia finansowego. W wyniku tego czterech mężczyzn pobiło trzech mieszkańców powiatu kościerskiego i kartuskiego, a następnie dwóm dwudziestolatkom kazało się rozebrać do samej bielizny. Mundurowi szybko ustalili i zatrzymali mieszkańców gminy Parchowo w wieku 39, 34, 31 i 17 lat. Mężczyźni trafili już do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie zostaną oni przesłuchani oraz najprawdopodobniej usłyszą zarzuty.

Za pobicie oraz stosowanie przemocy wobec osoby lub groźby w celu zmuszenia osoby do określonego zachowania grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

  • policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
Powrót na górę strony