Wiadomości

Naruszył zakaz zbliżania, posiadał narkotyki, a dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia oraz uszkodzenie ciała – został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące

Data publikacji 10.12.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który stosował przemoc wobec swojej matki i siostry. Z uwagi na intensywność i natarczywość swoich zachowań, został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci zakaz zbliżania i policyjny dozór. 34-latek nie stosował się do zakazu zbliżania i kontaktowania, dlatego też w piątek sąd na wniosek policji i prokuratora zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

Policjanci otrzymali zgłoszenie  o tym, że 34-latek z Rumi, mimo wcześniej wydanego zakazu zbliżania, za stosowaną przemoc wobec matki i siostry, łamie prokuratorski zakaz. Podczas przeprowadzanej przez policjantów interwencji, przy mężczyźnie znaleźli ponad 20 gramów marihuany, ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna miał też zaatakować pałką teleskopową idącego chodnikiem mężczyznę, a w innym miejscu zniszczył zaparkowany samochód. 

Mężczyzna został przez policjantów zatrzymany, został już przesłuchany i usłyszał cztery zarzuty: naruszenia zakazu zbliżania, uszkodzenia mienia, uszkodzenia ciała oraz posiadania narkotyków. Następnie został sporządzony wniosek o tymczasowe aresztowanie 34-latka. Sąd przychylił się do wniosku i mężczyzna został na okres 3 miesięcy tymczasowo aresztowany.

  • policjant z zatrzymanym mężczyzną
Powrót na górę strony