Wiadomości

Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu

Data publikacji 08.12.2021

Kryminalni z Sopotu ustalili aktualne miejsce pobytu i zatrzymali poszukiwanego 27-latka. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sopocie. Mężczyzna ma do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kierowania gróźb karalnych i zakłócanie miru domowego. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do aresztu śledczego.

Kryminalni z Sopotu dzięki własnym ustaleniom ustalili aktualne miejsce pobytu ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 27-latka i wczoraj wieczorem pojechali do mieszkania w Sopocie, by go zatrzymać. Na miejscu policjanci słyszeli dobiegające z wnętrza mieszkania dźwięki i mieli pewność, że znajduje się tam się poszukiwany, ale mimo to nikt nie otwierał drzwi. Gdy tylko 27-latek usłyszał, że kryminalni wzywają na miejsce strażaków, otworzył drzwi i natychmiast został zatrzymany.

27-latek poszukiwany był listem gończym, który wydał za nim Sąd Rejonowy w Sopocie. Zgodnie z wyrokiem sądu ma on do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kierowania gróźb karalnych i naruszenie miru domowego. Z miejsca interwencji poszukiwany sopocianin trafił do sopockiej komendy. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony