Wiadomości

Zatrzymana 26-latka z narkotykami. Policjanci otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującej się kobiecie, która miała rozmawiać ze ścianą sali gimnastycznej

Data publikacji 16.08.2021

Wczoraj bytowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Bytowie na ul. Młyńskiej dziwnie zachowuje się 26-latka. Według zgłaszającego, kobieta miała rozmawiać ze ścianą sali gimnastycznej. Policjanci przy mieszkance Bytowa znaleźli narkotyki. Mundurowi zatrzymali kobietę. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Dyżurny bytowskiej komendy w niedzielę po godzinie 17 odebrał zgłoszenie, o tym, że w Bytowie na ul. Młyńskiej dziwnie zachowuje się kobieta. Według zgłaszającego, 26-latka miała rozmawiać ze ścianą sali gimnastycznej. Skierowani na miejsce policjanci, potwierdzili dziwne zachowania kobiety. Mundurowi przy mieszkance Bytowa znaleźli marihuanę i amfetaminę. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do bytowskiej komendy. W najbliższym czasie zostanie ona przesłuchana. Śledczy po zebraniu materiałów najprawdopodobniej przedstawią jej zarzuty, a za swoje czyny odpowie przed sądem.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Powrót na górę strony