Wiadomości

Policjanci zatrzymali mieszkańca Gdyni, który ugodził nożem 17-latka

Data publikacji 09.08.2021

W piątek policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Gdyni, który ugodził nożem 17-latka. Sprawca został przewieziony do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to nawet dożywocie.

W piątek około 21.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że młody mężczyzna został ugodzony nożem. Dyżurny od razu wysłał tam technika kryminalistyki, grupę dochodzeniowo – śledczą. Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia. W rozmowie ze świadkami dowiedzieli się, że doszło do nieporozumienia pomiędzy mężczyznami i 21-latek ugodził nożem 17-latka. Mundurowi zrobili oględziny i dokumentację fotograficzną. Stróże prawa sporządzili rysopis sprawcy i zaczęli go szukać. Po chwili zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. 21-letni mieszkaniec Gdyni został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, miał blisko 1,5 promila. Policjanci przewieźli go do policyjnej celi. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.

Wczoraj 21-letni mieszkaniec Gdyni usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu za to nawet dożywocie.

Powrót na górę strony