Wiadomości

Jeśli go rozpoznajesz – zadzwoń na Policję

Data publikacji 04.08.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży klocków znanej marki. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2021 roku, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży klocków znanej marki. Do zdarzenia doszło w dniach 24 i 25 czerwca 2021 roku, w jednym ze sklepów, w centrum handlowym Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma 35 lat, około 180 cm wzrostu, włosy krótko ostrzyżone z widocznymi zakolami, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną koszulkę z flagą Norwegii na prawym ramieniu, długie spodnie koloru czarnego, czarne buty z białą podeszwą, na twarzy miał maseczkę.

24 czerwca br. mężczyzna był w towarzystwie kobiety w wieku 35 lat, około 160 cm wzrostu, blond włosy upięte w kok. Kobieta miała na sobie kurtkę jeansową i jeansowe spodnie.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież klocków
  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież klocków
Powrót na górę strony