Awanse na stanowiskach kierowniczych w garnizonie pomorskim - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Awanse na stanowiskach kierowniczych w garnizonie pomorskim

Data publikacji 10.06.2021

Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkazy personalne na stanowiska kierownicze w komendzie wojewódzkiej - I Zastępcy KPP w Pucku oraz Naczelnika Wydziału do Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Gdańsku.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku.

Po odczytaniu decyzji personalnych Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył rozkazy o :

- powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku – kom. Krzysztofa Hejmowskiego, pełniącego obowiązki na tym stanowisku (byłemu Naczelnikowi Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Gdańsku)

- mianowaniu na stanowisko Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Gdańsku – kom. Mirosława Gawrysia, pełniącego obowiązki na tym stanowisku (byłego eksperta Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Gdańsku)

  • awanse
  • awanse