Policyjny podcast

„Rozmowy z blondynką …ale o Policji” - pomorska Policja w podcastach

Tematyczny, zawsze dostępny, słuchasz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Istnieje ich wiele rodzajów, ale łączy jedna idea – wykorzystanie dźwięku w celu przekazania wartościowych informacji lub opowiedzenia konkretnych historii. Pomorska Policja  jest dostępna na Facebooku, Instagramie, Tik Toku i Twitterze, więc nie powinno być zaskoczeniem to, że tworzymy podcasty.

Chciałabym zaprosić do kolejnej formy zapoznawania z tajnikami służby. Właśnie poprzez możliwość słuchania rozmów z ciekawymi ludźmi, dla których służba w Policji, to coś więcej. Tę audycję proponuję naszym sympatykom, policjantom, którzy są w służbie od lat, ale również, a może przede wszystkim osobom, które chciałyby wstąpić do naszej formacji. Podcasty są dostępne poniżej, można je również pobrać i odtworzyć w dowolnej chwili.

Jesteś naszym obserwatorem w mediach społecznościowych? Przeglądasz nasze posty, relacje i rolki na Facebooku i Instagramie? Czytasz nasze Tweety? Czyli jesteś na bieżąco - to świetnie. Zapraszam Cię zatem do słuchania naszych podcastów, na pewno się nie zawiedziesz. Do usłyszenia!

mł. asp. Anna Banaszewska-Jaszczyk

z Zespołu Prasowego

Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku

 


Odcinek 1. policyjnego podcastu:

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Bycie policjantem to ogromne wyzwanie, zaszczyt, ale przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby. 

Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, z pasjami, który chce pomagać ludziom i stać na straży ich bezpieczeństwa Policja jest idealnym wyborem zawodowym dla Ciebie. Każdy z nas jest inny, każdy jest niezbędnym ogniwem dbającym o bezpieczeństwo. 

Gościem 1. odcinka policyjnego podcastu jest kom. Michał Sienkiewicz z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku z zarazem członek Zespołu do spraw promocji doboru do służby w pomorskiej Policji.


Powrót na górę strony