Policja na targach pracy - duże zainteresowanie służbą - Targi Pracy - Policja Pomorska

Targi Pracy

Policja na targach pracy - duże zainteresowanie służbą

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku uczestniczyli w Metropolitarnych Targach Pracy Pomorza. Policjanci i pracownicy doboru zapoznawali chętnych z ofertą służby w Policji, rozdawano ulotki i omawiano zasady funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dodatkową atrakcją był kontakt z policyjnymi antyterrorystami i technikiem kryminalistyki. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem szczególnie młodych ludzi, którzy wyrażali zainteresowanie służbą w Policji i dopytywali o szczegóły przyjęć i pracy.

2 marca 2017 roku w godz. 10.00 – 16.00 odbyły się w Amber Expo w Gdańsku – Letnicy Metropolitarne Targi Pracy Pomorza, w których udział wzięli policjanci, w tym przedstawiciele Zespołu ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku, Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku, Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku oraz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Gdańsku.

Na targach pracownicy kadr zapoznawali chętnych z ofertą służby w Policji oraz zasadami postępowania kwalifikacyjnego, rozdawali ulotki informacyjne, długopisy oraz smycze promujące Policję.

Policjant z prewencji przedstawił Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, funkcjonariusz laboratorium kryminalistycznego pobierał ślady daktyloskopijne od chętnych uczestników targów, którzy otrzymywali certyfikat, natomiast policjanci AT przedstawiali rodzaje broni jaką wykorzystują w służbie. Przy stoisku wystawiony był również motor policyjny.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających, szczególnie wśród młodych ludzi.

  • Zdjecie
  • Zdjecie
  • Zdjecie
  • Zdjecie
  • Zdjecie
  • Zdjecie