Wiadomości

Dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się dla 49-latka za groźby oraz uszkodzenie ciała

Data publikacji 11.03.2020

Tczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 49-latka, którego podejrzewali o groźby oraz uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca groził kobiecie śmiercią oraz ją pobił. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego 49-latka, któremu przedstawili zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

8 marca br. o godzinie 13.00 tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do jednego z mieszkań na terenie miasta wtargnął pijany mężczyzna, który nie chce z niego wyjść. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że sprawca po wtargnięciu do mieszkania, zaczął grozić kobiecie śmiercią, a następnie ją pobił. W związku z tą sytuacją policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który był na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze przebadali go na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że zatrzymany mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec 49-latka dozór policyjny, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

 

Za te przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.