Zatrzymana 32-latka odpowie za zaatakowanie mężczyzny nożem - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymana 32-latka odpowie za zaatakowanie mężczyzny nożem

Data publikacji 20.02.2020

Policjanci zatrzym^vali 32-letnią mieszkankę powiatu tczewskiego, która w trakcie kłotni nożem zraniła 30-letniego mężczyznę. Ranny 30-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymana nietrzeźwa kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj w prokuraturze usłyszała zarzuty dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz uszkodzenia ciała.

17 lutego br. po godzinie 15.00 oficer dyżurny tczewskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, do której miało dojść w jednym z mieszkań na terenie gminy Gniew. Przyjmujący zgłoszenie funkcjonariusz natychmiast skierował pod wskazany adres policjantów z Komisariatu Policji w Gniewie. Interweniujący funkcjonariusze na miejscu zastali 32-letnią kobietę oraz 30-letniego mężczyznę, któremu przed przybyciem karetki pogotowia funkcjonariusze opatrzyli rany.

 

Stróże prawa ustalili, że nietrzeźwa kobieta wszczęła awanturę, podczas której kilkukrotnie zraniła nożem mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami pleców oraz rąk trafił do szpitala. Sprawczyni tego przestępstwa została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 2,5 promila alkoholu w jej organizmie.

 

Wczoraj policjanci doprowadzili zatrzymaną 32-latkę do tczewskiej prokuratury, gdzie na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszała zarzuty dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz uszkodzenia ciała.

 

Za te przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Policjanci prowadzą zatrzymaną do radiowozu