Rower czeka na właściciela u dzielnicowego - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Rower czeka na właściciela u dzielnicowego

Data publikacji 07.02.2020

Dzielnicowy poszukuje właściciela roweru górskiego koloru czarnego z różowo-filetowymi naklejkami. Mieszkaniec Tczewa 30 stycznia br. przekazał znaleziony przedmiot tczewskim mundurowym, który został znaleziony w Tczewie na ulicy Kwiatowej. Do chwili obecnej policjanci poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru rower górski marki Carrera koloru czarnego z różowo-filetowymi naklejkami. Przedmiot ten odnalazł mieszkaniec Tczewa 30 stycznia br. na ulicy Kwiatowej. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa. Prosimy o kontakt właściciela roweru z dzielnicowym mł. asp. Pawłem Góralem pod numerem telefonu 58-530-81-32 lub telefonem komórkowym 519832646. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58-530-82-22. Możliwy też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl

Zgłaszając się po odbiór, należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

  • policjant i rower