W plastikowym kubeczku ukrywał amfetaminę - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

W plastikowym kubeczku ukrywał amfetaminę

Data publikacji 05.02.2020

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego słupskiej komendy zatrzymali 47-latka, który w piwnicy w plastikowym kubeczku ukrywał narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 50 gramów amfetaminy. Wczoraj słupszczanin usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kryminalni ze Słupska zatrzymali mężczyznę, który w swojej piwnicy ukrywał znaczną ilość narkotyków. Wcześniej realizowana praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania amfetaminy. W trakcie przeszukania piwnicy 47-latka funkcjonariusze znaleźli blisko 50 gramów substancji psychoaktywnych. Okazało się, że narkotyki były ukryte w zamykanym plastikowym kubeczku.

Słupszczanin został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy przedstawili 47-latkowi zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju, do którego prokurator się przychylił. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat więzienia.