Wiadomości

Dyżurny z komendy miejskiej policji w Gdyni zajął wysokie, szóste miejsce w ogólnopolskim turnieju służby dyżurnej

Data publikacji 02.12.2019

W ostatni piątek w Szkole Policji w Katowicach zostały zakończone zmagania policjantów rywalizujących w II Finale Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. W gali finałowej wziął udział Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk, który wręczył nagrody laureatom konkursy. Wysokie, szóste miejsce w kwalifikacji generalnej konkursu zajął dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni nadkom. Tomasz Cioch reprezentujący w turnieju województwo pomorskie.

W minionym tygodniu w Szkole Policji w Katowicach odbył się finał II Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. O miano najlepszego dyżurnego w kraju rywalizowało 17 dyżurnych reprezentujących komendy wojewódzkie i Komendę Stołeczną Policji. Funkcjonariusze, którzy na co dzień pełnią odpowiedzialną służbę na stanowiskach kierowania w jednostkach terenowych Policji rywalizowali w dwóch konkurencjach, praktycznej - symulacji na stanowisku kierowania i teoretycznej - teście wiedzy policyjnej.

Dyżurnych województwa pomorskiego reprezentował nadkom. Tomasz Cioch dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, który w kwalifikacji generalnej turnieju zajął wysokie, szóste miejsce. W gali finałowej konkursu uczestniczył Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk, który wręczył nagrody jego laureatom. 

  • dyżurny