19-latek zatrzymany za znaczną ilość narkotyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

19-latek zatrzymany za znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 15.11.2019

Kryminalni z puckiej komendy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mundurowi przejęli amfetaminę, marihuanę i 50 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wykonana praca przez Funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pucku doprowadziła do ustalenia mężczyzny, mogącego posiadać znaczną ilość narkotyków. Przeprowadzone przez policjantów ustalenia doprowadziły do sprecyzowania informacji o samochodzie jakim miały być najprawdopodobniej przewożone narkotyki i osobie związanej z tym przestępczym procederem. Weryfikując te informacje, na jednej z ulic gminy Puck, funkcjonariusze zatrzymali kierującego volkswagenem 19-latka. W samochodzie, którym jechał zatrzymany mężczyzna policjanci znaleźli amfetaminę, marihuanę, 50 sztuk tabletek ekstazy oraz pieniądze w znacznej ilości. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania należącej do zatrzymanego. Tam zabezpieczono także mefedron i amfetaminę.

Zabezpieczone narkotyki przekazano biegłemu do badań, a zatrzymanego mężczyznę przewieziono do komendy. 19-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

  • policjant i zatrzymany