Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę

Data publikacji 15.10.2019

Policjanci z Posterunku Policji w Brusach podjęli kontrolę wobec osób siedzących w samochodzie na jednym z parkingów leśnych na terenie gm. Brusy. Policjanci przy mężczyznach w wieku od 27 do 33 lat znaleźli narkotyki . Kierowca oraz pasażerowie pojazdu zostali zatrzymani. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę około północy policjanci z Posterunku Policji w Brusach na jednym z parkingów leśnych na terenie gm. Brusy podjęli kontrolę wobec mężczyzn, którzy siedzieli w zaparkowanym samochodzie. Z uwagi na to, że trzej pasażerowie oraz mężczyzna siedzący za kierownicą podczas kontroli zachowywali się bardzo nerwowo, co dodatkowo wzbudziło  podejrzenia funkcjonariuszy, stróże prawa przeszukali mężczyzn i samochód. Podczas tej czynności policjanci w kieszeniach ubrań podejrzewanych oraz skarpetach znaleźli woreczki z zawartością białego proszku. Badanie wykonane przez policjantów potwierdziło, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zatrzymali czterech  mieszkańców gminy Brusy w wieku od 27 do 33 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do komendy i noc spędzili w policyjnym areszcie.

Wczoraj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Polcjanci prowadzą zatrzymanego