Wiadomości

65-latek usłyszał zarzut usiłowania zniszczenia mienia na terenie stajni w Gdyni Karwinach

Data publikacji 07.10.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach pracując nad wyjaśnieniem przestępstw, do których doszło na terenie stajni w Gdyni Karwinach ustalili mężczyznę podejrzanego o popełnienie jednego z nich. 65-latek usłyszał już zarzut usiłowania zniszczenia mienia, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach prowadząc czynności w postępowaniach dotyczących kilku przestępstw mających miejsce na terenie stajni w Karwinach wytypowali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie jednego z nich.

Zebrany w sprawach materiał dowodowy doprowadził śledczych do 65-letniego mężczyzny zamieszkującego w okolicach stajni. W ubiegłym tygodniu mężczyzna ten usłyszał zarzut usiłowania zniszczenia mienia mieszczącego się na terenie stajni.

Mundurowi sprawdzają czy podejrzewany przez nich mężczyzna ma związek z  pozostałymi przestępstwami odnotowanymi w ostatnim czasie na terenie stajni. Nad sprawami tymi cały czas intensywnie pracują śledczy i kryminalni z komisariatu w Gdyni Karwinach i komendy miejskiej.

Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.