Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

Data publikacji 01.10.2019

Wczoraj przed godz. 8.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej w miejscowości Stare Polaszki. Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący audi zderzył się czołowo z vw polo. Ranni-kierowcy i pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 8.00 na drodze powiatowej w miejscowości Stare Polaszki. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 31-letni kierujący polo, mieszkaniec powiatu kościerskiego z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z vw polo, którym kierowała 22-latka mieszkanka naszego powiatu. Kierujący i pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala w Kościerzynie. Mundurowi przebadali kierujących na zawartość alkoholu-byli trzeźwi.

Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia. Policjanci przypominają i apelują! Kierowco, noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

  • policjanci na miejscu wypadku
  • policjanci na miejscu wypadku