Policjanci pracowali przy wypadku drogowym pobliżu Czarnego - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali przy wypadku drogowym pobliżu Czarnego

Data publikacji 02.09.2019

Policjanci z Czarnego wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek na trasie Barkowo - Czarne w pobliżu miejscowości Grabowiec, gdzie osobowy volkswagen uderzył w drzewo. Kierowca był trzeźwy, trafił do szpitala.

W miniony piątek o godzinie 17.50 policjanci z Człuchowa zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło w pobliżu miejscowości Czarne, gdzie na prostym odcinku drogi samochód osobowy uderzył w drzewo. Natychmiast a miejsce pojechali funkcjonariusze oraz służby ratunkowe. 

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący vw 25-letni mieszkaniec gminy Czarne, jechał w kierunku Barkowa i na prostym odcinku drogi tuż przed Grabowcem uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zorganizowali objazdy. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Kierowca volkswagena był trzeźwy, jechał sam, został zabrany do szpitala w Chojnicach, aktualnie policjanci ustalają szczegóły tego wypadku. 

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu się do podróży i zaplanowaniu przerw na odpoczynek i kawę.