Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym

Data publikacji 12.08.2019

Policjanci z Wejherowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Zęblewie. Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca motocykla z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

W piątek policjanci z Wejherowa otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Zęblewie, gdzie motocyklista uderzył w samochód ciężarowy iveco. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze ruchu drogowego, technik kryminalistyki oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 30-letni motocyklista najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w jadący z naprzeciwka samochód Iveco. Jadący motocyklem marki kawasaki 30-latek zabrany z obrażeniami ciała do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników – obaj kierowcy byli trzeźwi.

Pamiętajmy, że motocyklista jest niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego. Każdy wykonywany manewr na drodze powinien być wykonywany z rozwagą i dostosowany do warunków drogowych i własnych umiejętności.

  • miejsce wypadku drogowego
  • miejsce wypadku drogowego