Policjanci ustalają przyczyny wypadku motocyklisty - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci ustalają przyczyny wypadku motocyklisty

Data publikacji 05.08.2019

Kwidzyńscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło w gminie Gardeja. Kierujący motocyklem typu cross, na drodze gruntowej stracił panowanie i doprowadził do przewrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Informację o wypadku, do którego doszło w sobotę, 03 sierpnia 2019 r. po godz. 17.00 na drodze gruntowej pomiędzy miejscowościami Cygany – Gardeja przekazali dyżurnemu mężczyźni wykonujący prace polowe. Jak wstępnie ustalili policjanci, 34-letni mieszkaniec Kwidzyna, kierując motocyklem typu cross, na drodze gruntowej doprowadził do przewrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Grudziądzu. Policjanci będą ustalać teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Pogoda za oknem sprzyja uprawianiu różnego rodzaju aktywności. Apelujemy jednak, abyśmy zawsze, bez względu na to, z jakich form rekreacji korzystamy, pamiętali o swoim bezpieczeństwie. Pamiętajmy, że chwila naszej nieuwagi może zakończyć się tragicznie.