Policjanci pracowali na miejscu wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku

Data publikacji 29.07.2019

W piątek (26 lipca br.) o godz. 18.00, na drodze krajowej nr 20 w Kłobuczynie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ranni w wyniku tego wypadku zostali przetransportowani do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowców. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, teraz śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku.

W miniony piątek o godz. 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Kłobuczynie, na drodze krajowej nr 20. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 34-letnia kobieta kierująca mazdą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z jadącym drogą z pierwszeństwem tj. drogą krajową nr 20 mercedesem, którym kierowała 33-latka. Pasażerowie obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

  • miejsce wypadku