Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z „Triathlon Gdańsk 2019” - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z „Triathlon Gdańsk 2019”

Data publikacji 11.07.2019

Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w dniu 14 lipca br. w godzinach 09.00-14.00 Triathlonem Gdańsk 2019, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa uczestników imprezy sportowej , mieszkańców Gdańska, a także widzów obserwujących to wydarzenie.

W najbliższą niedzielę 14 lipca w Gdańsku odbędzie się Triathlon Gdańsk 2019. Start tej imprezy zaplanowano na godzinę 9.00. W związku z tym, podczas trwania konkurencji rowerowej, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym i czasowego zamknięcia poszczególnych ulic. W tym dniu w godzinach 08.30 – 12.30, na czas przejazdu rowerowego uczestników triathlonu, całkowicie z ruchu zostaną wyłączone ulice: Czarny Dwór, Płażyńskiego, Tunel pod Martwą Wisłą, Majora Sucharskiego.

Apelujemy do kierowców, aby w miarę możliwości omijali te rejony Gdańska. Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na drodze. Postarają się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.