Kryminalni zatrzymali 17-latka w związku z handlem narkotykami - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Kryminalni zatrzymali 17-latka w związku z handlem narkotykami

Data publikacji 17.05.2019

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 17-latka w związku z posiadaniem narkotyków. W trakcie pracy nad sprawą funkcjonariusze ustalili, że także handlował narkotykami. Zatrzymany mieszkaniec powiatu wejherowskiego został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

W środę kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego, który posiadał narkotyki. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci znaleźli amfetaminę w o wadze ponad 80 gramów. W trakcie pracy nad sprawą mundurowi ustalili, że zatrzymany także udzielał narkotyki innym osobom, w tym osobie małoletniej. Ujawnione środki zostały zabezpieczone do sprawy. 17-latek został osadzony w policyjnej celi.

Mężczyzna wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania, w tym osobie małoletniej, w celu uzyskania korzyści majątkowej.

Za przestępstwo udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej osobie małoletniej grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Wobec 17-latka został zastosowany policyjny dozór.

  • policjant z zatrzymanym