POLICJANCI ODWIEDZILI HOSPITALIZOWANE DZIECI - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI ODWIEDZILI HOSPITALIZOWANE DZIECI

Data publikacji 23.04.2019

Już po raz kolejny policjanci Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przy pomocy darczyńców zorganizowali świąteczną akcję „Zając” dla dzieci, które w okresie wielkanocnym były hospitalizowane w Akademii Medycznej w Gdańsku. W sobotę Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewa Pachura wraz organizatorami akcji odwiedziła najmłodszych w szpitalu i przekazała im upominki.

Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przy pomocy zaprzyjaźnionych firm już po raz kolejny zorganizowali świąteczną akcję dla dzieci. Policjanci w towarzystwie zastępcy komendanta wojewódzkiego insp. Ewy Pachury oraz przedstawiciela głównego darczyńcy - Firmy Iglotex odwiedzili w Wielką Sobotę dzieci hospitalizowane na oddziałach Akademii Medycznej i wręczyli im upominki. Prezentami obdarowano także podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, Hospicjum Pomorze Dzieciom oraz Domu Samotnej Matki w Matemblewie.

Akcja ta jest kontynuacją zapoczątkowanej kilka tak temu wizyty policjantów z oddziału prewencji na jednym ze szpitalnych oddziałów dziecięcych. Paczki sfinansowano także dzięki koleżeńskiej zbiórce pieniędzy wśród funkcjonariuszy komendy wojewódzkiej w Gdańsku oraz od innych dobrowolnych darczyńców.

                                                                                                                                                                          

  • Policjanci wraz z hospitalizowanymi dziećmi
  • Policjanci wraz z hospitalizowanymi dziećmi
  • Policjanci wraz z hospitalizowanymi dziećmi