Wiadomości

Kryminalni odzyskali skradziony motocykl i zatrzymali sprawcę kradzieży

Data publikacji 17.04.2019

Dzięki pracy puckich kryminalnych możliwe było zatrzymanie sprawcy kradzieży. 19-latek ukradł z pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Krokowa motocykl o wartości około 6 000 zł. Mundurowi odzyskali skradziony pojazd, który wrócił już do właściciela. Sprawca wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec lutego br. policjanci z puckiej komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieży motocykla typu cross, o wartości około 6 000 zł, który zginął z pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Krokowa. Kryminalni pracując nad tą sprawą oraz analizując zdobyte informacje w ubiegłym tygodniu odzyskali skradziony motocykl i ustalili sprawcę kradzieży. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. W poniedziałek(15 kwietnia br.) kryminalni ustalili, że poszukiwany 19-latek wykonuje prace budowlane na terenie gminy Puck. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce i zatrzymali sprawcę. Został on przewieziony do policyjnego aresztu.

 

Motocykl wrócił do prawowitego właściciela. 19-latek podejrzany o jego kradzież usłyszał wczoraj zarzut kradzieży, do której się przyznał Za to przestępstwo grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

  • policjant ogląda odzyskany motocykl
  • policjant ogląda odzyskany motocykl
  • policjant ogląda odzyskany motocykl