Zabezpieczenie meczu Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zabezpieczenie meczu Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów

Data publikacji 15.04.2019

Na stadionie WKS Gryf Wejherowo odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Wejherowa i Chorzowa. Policjanci w mundurach i po cywilnemu zabezpieczali trasy dojazdowe i teren wokół stadionu oraz dbali o bezpieczeństwo kibiców i mieszkańców powiatu wejherowskiego.

Wczoraj na stadionie WKS Gryf Wejherowo odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Wejherowa i Chorzowa. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu wejherowskiego i kibiców, którzy obejrzeli mecz na stadionie, czuwali policjanci. Funkcjonariusze prewencji, w tym z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta.

Mundurowi zabezpieczali trasy dojazdowe, okolice obiektu oraz kierowali ruchem. Stróże prawa dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

W trakcie zabezpieczania funkcjonariusze wylegitymowali kilkadziesiąt osób. Policjanci prowadzą postępowanie w celu ustalenia osób, które w trakcie trwania imprezy masowej używały materiałów pirotechnicznych.

  • Policjanci w trakcie zabezpieczenia meczu
  • Policjanci w trakcie zabezpieczenia meczu
  • Policjanci w trakcie zabezpieczenia meczu