POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU ŚMIERTELNEGO WYPADKU DROGOWEGO - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU ŚMIERTELNEGO WYPADKU DROGOWEGO

Data publikacji 01.04.2019

Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Gorzędziej. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem toyota zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

30 marca br. po godzinie 8.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Gorzędziej. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło, gdy 27-letni kierowca toyoty jadąc w kierunku miejscowości Bałdowo zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na własne bezpieczeństwo.