MALBORSCY POLICJANCI NA TARGACH EDUKACYJNYCH - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

MALBORSCY POLICJANCI NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Data publikacji 15.03.2019

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Malborku wzięli udział w X Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Targi odbyły się na terenie II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Podczas spotkania osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji otrzymały wszelkie informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków oraz na temat postępowania kwalifikacyjnego do pracy w Policji. Chętni mogli zapoznać się również ze specyfiką służby w poszczególnych pionach.

Wczoraj w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku policjanci z malborskiej komendy uczestniczyli w X Targach Edukacyjnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Przedsięwzięcie to adresowane było do młodzieży i do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem sylwetki zawodowej. Podczas spotkania mundurowi promowali swój atrakcyjny zawód zachęcając uczestników do wstąpienia w szeregi Policji. 


Stoisko przygotowane przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Malborku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Policjanci opowiadali o zaletach służby w Policji i specyfice pracy w różnych pionach. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani służbą w Policji otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach naszej formacji.