ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY SAMOCHODU - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY SAMOCHODU

Data publikacji 11.03.2019

Pod koniec minionego tygodnia kryminalni z komisariatu na Suchaninie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu marki Renault z jednego z parkingów w Gdańsku. Sprawca usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.

Pod koniec minionego miesiąca policjanci z komisariatu na Suchaninie odebrali zgłoszenie o kradzieży samochodu z parkingu przy jednym z marketów na terenie miasta. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, tam przeprowadzili oględziny, policyjny technik zabezpieczył ślady, kryminalni sprawdzili w tym czasie monitoringi oraz przeprowadzili rozmowy z osobami posiadającymi informacje dotyczące zdarzenia.


Pod koniec minionego tygodnia kryminalni z Suchanina na podstawie zdobytych informacji i potwierdzonych w trakcie dalszej pracy nad tą sprawą zatrzymali 41-letniego mieszkańca Gdańska, podejrzanego o dokonanie włamania. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Ze względu na to, że sprawca działał w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu nawet do 15 lat więzienia.