Wiadomości

KRYMINALNI ZATRZYMALI 22-LATKA W ZWIĄZKU Z POSIADANIEM I HANDLEM NARKOTYKAMI

Data publikacji 06.03.2019

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 22-latka w związku z posiadaniem narkotyków. W trakcie pracy nad sprawą funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna handlował narkotykami. Zatrzymany mieszkaniec powiatu wejherowskiego został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

W poniedziałek kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego, który posiadał narkotyki. W trakcie pracy nad sprawą mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna także sprzedawał narkotyki. Podczas przeszukania jego domu, policjanci znaleźli marihuanę o wadze prawie około 77 gramów. Ujawnione środki zostały zabezpieczone do sprawy. 22-latek został osadzony w policyjnej celi. 


Mężczyzna wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz ich sprzedaży osobie, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 

Za przestępstwo udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej osobie małoletniej grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.