BYTÓW - ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN – POWIADOM POLICJANTÓW - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

BYTÓW - ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN – POWIADOM POLICJANTÓW

Data publikacji 07.01.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Zdarzenie miało miejsce w Bytowie przy ul. Sikorskiego pod koniec października 2018r. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn, których wizerunek zarejestrował monitoring proszone są o kontakt z policją.

Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło pod koniec października 2018r. w Bytowie przy ul. Sikorskiego. Śledczy ustalili, że dwóch mężczyzn włamało się do mieszkania skąd ukradli sztabkę złota oraz biżuterię. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn, których wizerunek został zarejestrowany na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę dzwoniąc pod nr 59 822 83 23 lub dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bytowie 59 822 8300 albo za pomocą maila na adres:

kppbytow@pomorska.policja.gov.pl,

a także zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.