DWA BRĄZOWE MEDALE KWIDZYŃSKICH TYGRYSÓW

Data publikacji 08.03.2010

27 lutego br. w Pile po raz czwarty zostały rozegrane zawody Polish Open Bad Boy Cup”. W turnieju brązowy medal wywalczył kwidzyński policjant Mirosław Kwiatkowski należący do Sekcji Tiger Team Kwidzyn - Samoobrona, prowadzonej przez funkcjonariuszy kwidzyńskiej komendy Raula Skałę i Jacka Sosnowskiego.

Sprowadzić przeciwnika do parteru, unieruchomić go i zmusić do poddania - tak w skrócie wyglądają zasady brazylijskiego jiu-jitsu.

27 lutego br. w Pile po raz czwarty zostały rozegrane zawody w jiu-jitsu, Polish Open Bad Boy Cup”. W turnieju w Pile zmierzyło się 400 zawodników. Wśród nich nie zabrakło reprezentantów Sekcji Tiger Team Kwidzyn - Samoobrona, prowadzonej przez funkcjonariuszy kwidzyńskiej komendy Raula Skałę i Jacka Sosnowskiego.

Kwidzyńskie Tygrysy z zawodów w Pile przywieźli dwa brązowe medale. Pierwszy z nich wywalczył Mirosław Kwiatkowski - na co dzień policjant pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kwidzynie, który w rywalizacji zawodników z białym pasem w kategorii wagowej +100,5 kg, po ciężkich bojach, zajął trzecie miejsce. Taki sam wyczyn powtórzył Aleksander Rybarczyk w kategorii do 94.4 kg. Dwaj pozostali zawodnicy tej formacji Marcin Bekacz i Piotr Łazuk zajęli miejsca tuż za podium.

Instruktorzy i zawodnicy Tiger Team Kwidzyn zgodnie twierdzą, że traktują to jako życiową pasję i zapowiadają dalsze sukcesy.