Data publikacji:2018-06-04 SZTUM  

Funkcjonariusze uczestniczyli w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu. Każdy uczestnik mógł usiąść w policyjnym radiowozie, porozmawiać przez stację oraz usłyszeć dźwięk policyjnej syreny. Policjanci propagowali także Ogólnopolska Akcję "Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Kolejny raz policjanci ze sztumskiej komendy gościli na festynie rodzinnym w Dzierzgoniu. Do udziału w tym wydarzeniu funkcjonariuszy zaprosił dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Podczas tej imprezy uczestnicy mogli z bliska zobaczyć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim dysponują mundurowi pełniący, na co dzień służbę w terenie. W trakcie festynu policjanci rozmawiali z dziećmi o zachowaniu i bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

Najmłodsi mieli okazję usiąść za kierownicą radiowozu, ubrać elementy munduru i poczuć się jak prawdziwy policjant. Mundurowi propagowali także Ogólnopolską akcje "Kreci mnie bezpieczeństwo na wodą".   • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2018 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00