Zatrzymany 22-latek, który ranił nożem mężczyznę - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymany 22-latek, który ranił nożem mężczyznę

Data publikacji 17.09.2020

Policjanci z Gdańska zatrzymali 21-latka, który na początku września kilkukrotnie ranił nożem innego mężczyznę. Do zdarzenia doszło podczas imprezy zorganizowanej przy ognisku na terenie gdańskiej Oliwy. Pokrzywdzony o przestępstwie powiedział policjantom dopiero po kilku dniach. Mimo tego kryminalni z Oliwy ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali go w policyjnej celi. Wczoraj 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia pokrzywdzonego na utratę życia lub zdrowia. Sąd aresztował mężczyznę, któremu grozi za to przestępstwo 3 lata pozbawienia wolności.

Policjanci z Oliwy pracowali nad sprawą uszkodzenia ciała i narażenia na utratę życia i zdrowia mężczyzny. Do przestępstwa doszło na początku września. Pokrzywdzony był na ognisku ze znajomymi, obok, przy drugim ognisku przebywał mężczyzna znany pokrzywdzonemu z widzenia, z którym pokrzywdzony się pokłócił. Sprawca podczas kłótni ranił kilka razy nożem pokrzywdzonego, który dopiero po kilku dniach zgłosił to przestępstwo policjantom.

Kryminalni z Oliwy od razu zajęli się sprawą i po dokładnym przeanalizowaniu zawiadomienia o przestępstwie, przesłuchaniom świadków i zdobytym informacjom, ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa.

Podejrzany został zatrzymany przez policjantów z Oliwy. Wczoraj 21-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez policjantów aresztował 22-latka na najbliższe trzy miesiące. Za te przestępstwa grożą 3 lata pozbawienia wolności. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą, ustalają m.in. jaki był powód ranienia pokrzywdzonego.

  • policjanci i zatrzymany