Kradł perfumy drogeriach - został zatrzymany - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Kradł perfumy drogeriach - został zatrzymany

Data publikacji 02.07.2020

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Chojnic, który ma na swoim koncie kilka przestępstw. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, jest podejrzany o kradzieże perfum w drogeriach na terenie w Chojnic, Brus i Człuchowa. Pokrzywdzeni oszacowali straty na blisko 3 tys. zł. Podejrzanemu mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Policjanci z chojnickiej komendy policji uzyskali informację, że w jednym ze sklepów drogeryjnych na terenie Chojnic doszło do kilkukrotnych kradzieży perfum. Sprawą tą natychmiast zajęli się kryminalni, którzy sprawdzili monitoringi, przeanalizowali je oraz sprawdzili wszystkie zdobyte podczas swojej pracy informacje. Funkcjonariusze dzięki dobremu rozpoznaniu wytypowali oraz ustalili mężczyznę, który odpowiada za te kradzieże.

Wczoraj  kryminalni zatrzymali 23-latka. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do komendy policji. Funkcjonariusze w trakcie czynności do tej sprawy ustalili, że mężczyzna nie tylko kradł perfumy w mieście w którym mieszka, ale dopuścił się  także podobnych kradzieży na terenie Brus i Człuchowa. W ciągu kilku dni zabrał z półek sklepowych artykuły perfumeryjne wartości ok. 3 tyś. złotych. Podejrzany został przesłuchny przez śledczych i usłyszał zarzuty kradzieży. Teraz sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o dalszym losie podejrzanego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

  • policjanci prowadzą zatrzymanego